Klánovice spolu o. p. s.

Vítáme Vás na webových stránkách obecně prospěšné společnosti KLÁNOVICE SPOLU. Naším cílem je zvelebovat prostředí a život v naší krásné obci. Tato úvodní stránka je věnována aktualním akcím a projektům, celkový přehled o naší činnosti ale najdete pod záložkou PROJEKTY.

Velice si vážíme Vaší případné podpory. O způsobech možné spolupráce se více dozvíte pod záložkou PODPOŘTE NÁS.

Děkujeme VámAKTUALITY - co se chystá, co se stalo

Jarní převlékání šneka

14. 5. 2022

Šneka jsme konečně převlékli do letního oblečku. Jen co se letničky více rozrostou, bude zase hýřit barvami a dělat radost kolemjdoucím.

Pomáháme ukrajinským uprchlíkům

březen 2022

Podpořili jsme vybudování školních tříd pro ukrajinské děti. Zejména díky osobnímu nasazení Miloše Krále, který propojil základní školu, městkou část a mnoho dalších ochotných jednotlivců, skupin i firem, se podařilo v areálu školy vybudovat adekvátní zázemí pro školní výuku malých ukrajinských uprchlíků. Podařilo se zajistit dovoz a umístění několika stavebních buněk a zároveň je vybavit potřebným nábytkem i pomůckami, aby se v nich děti cítily dobře. Pokračujeme v pomoci a podporujeme provoz školních tříd. Díky Štěpánce Čtrnácté jsme navázali spolupráci s Člověkem v tísni a získali prostředky, které nám umožňují financovat učitelky pro ukrajinské třídy.

Děkujeme všem kdo se zapojil.

Podzimní převlékání šneka

14. 11. 2020

V sobotu jsme opět převlékli šneka do podzimně zimního šatu. Doufáme, že to ocení kolemjdoucí a snad i prvňáci a druháci, kteří by se měli opět vracet do školy.

SborKlan má nový videoklip

7. 11. 2021

Podpořili jsme finanční částkou pěvecký sbor SborKlan, kterou použili na vytvoření videoklipu Modlitba pro Martu. Jsme rádi, že v Klánovicích tento pěvecký sbor funguje a nabízí další možnost kulturního vyžití.

A tady je výsledek.

11. klánovický veletrh kroužků

22.8.2021

Tradiční veletrh kroužků pro malé i velké školáky se koná 2. září od 15 hodin u sportovní haly naší základní školy.

10. klánovický veletrh kroužků

7.9.2020

Veletrh kroužků je úspěšně za námi.

Kontakty na všechny zastoupené kroužky, oddíly a další aktivity najdete zde.

Finančně jsme podpořili dva projekty

  1. 9. 2020

Koncem srpna jsme podpořili částkou 5 000 Kč tradiční klánovický hudební minifestival, který se pravidelně koná na konci prázdnin. Přispěli jsme také mateřské školce částkou 20 000 Kč na vybudování herního patra s úložným prostorem pro třídu Myšek.

SborKlan v novém

12.6.2020

Podpořili jsme pěvecký sbor SborKlan a přispěli jsme jim na nákup nových koncertních triček s logem. Poprvé v nich klánovičtí zpěváci vystoupili 12. 6. 2020 v kostelíčku v rámci akce Noc kostelů. Koncert byl krásný a zpěvákům to moc slušelo.